Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra


2016-05-01 │ PRISIKĖLĘS BULVARAS: ZOMBIŲ APOKALIPSĖ
 
VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra kasmet rengia savanoriškomis paskatomis remtą projektą, kurio metu į projekto organizavimą įtraukia Šiaulių miesto mokyklose besimokantį jaunimą. Šiais metais tai vienos dienos trijų skirtingų miesto gimnazijų iniciatyvinės grupės jaunimo organizuojamas renginys „Prisikėlęs bulvaras: ZOMBIŲ apokalipsė“
 
Šiaulių miesto bulvaras atgis spalio mėnesio pabaigoje, kuomet bus suorganizuotos bėgimo rungtys ,,Saugok smegenis 2016“. Visos rungtys reikalaus dalyvaujančių mokinių ne tik fizinės ištvermės, bet ir pastabumo, tai tarsi erudicijos pratybos, lavinančios loginį mąstymą, komandinio darbo pritaikymą bei kritinio mąstymo subtilybes. Be įdomių ir intriguojančių užduočių visame bulvare dekoracijų pagalba bus sukurta šiurpinanti atmosfera, kuri dalyviams ir žiūrovams dar labiau leis pabėgti nuo kasdienybės ir pajusti renginio dvasią.
 
Šio projekto dėka skatinamas Šiaulių miesto mokyklų bendradarbiavimas, tobulinami moksleivių socialiniai įgūdžiai, o miestiečiai turės progą pamatyti visai kitokiomis spalvomis nusidažiusį Šiaulių pėsčiųjų bulvarą.
 

Nacionalinės regionų plėtros agentūros ir moksleivių susitikimas Didždvario gimnazijoje

Juridinių asmenų registras | Įm. k. 225008220

© 2010 VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra