Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra


  NAUJIENOS IR RENGINIAI2017-06-05 │ PROJEKTO ,,BALTŲ KELIAS‘‘ KŪRYBINIAI DARBAI

Tarpvalstybinis turistinis projektas ,,Baltų kelias“ pristatys net du virtualios realybės filmukus, kurie padės atrasti laukinės gamtos unikalumą, suteiks galimybę iš paukščio skrydžio pamatyti apylinkių grožį bei supažindins kiekvieną su tradiciniais Baltų amatais. Kartu su Gluk Media komanda atradome nuostabių vietų, kurios puikiai atspindės visą projekto idėją ir žadins turistų susidomėjimą
Plačiau


2017-06-01 │ PROJEKTAS ,,KARIO STOVYKLA: SAVĘS PAŽINIMO, KOMANDINIO DARBO IR NAUJŲ IŠŠŪKIŲ PATIRTIS“ SUGRĮŽTA
 

Ir toliau sėkmingai bendradarbiaujame su Šiaulių apygardos probacijos tarnyba. Šią vasarą tęsiama projekto ,,Kario stovykla: savęs pažinimo, komandinio darbo ir naujų iššūkių patirtis" veikla. Jaunuoliai esantys Šiaulių apygardos probacijos tarnybos priežiūroje turės galimybę dalyvauti trijų dienų sukarintoje stovykloje, kurioje ugdys savo valią, susipažins su kario profesijos subtilybėmis, atliks įvairias užduotis, kurios reikalaus dalyvių ne tik fizinės jėgos, bet ir ištvermės.

Plačiau2017-05-31 │ METŲ GERIAUSIEJI
 

Kiekvienais metais Šiauliuose vyksta renginys ,,Metų geriausieji", kurio metu sveikinami talentingiausi ir įvairiose olimpiadose dalyvavę bei laimėję Šiaulių miesto mokyklų mokiniai. Šiaulių miesto meras A. Visockas negailėjo pagyrų mokiniams, skatino ir toliau siekti rezultatų bei savo tikslų. „Tokie talentingi ir protingi jauni žmonės yra gyvybiškai reikalingi ne tik mūsų mieste, bet ir visoje Lietuvoje. Man net sunku įsivaizduoti, kokių aukštumų gyvenime pasieksite, jei jau dabar demonstruojate tokius rezultatus“, Renginio metu taip pat visuomet pagerbiami ir pasveikinami mokytojai, kurių mokiniai užima prizines vietas olimpiadose.


Plačiau2017-05-29 │ SEMINARAS PRIEMONĖS „DIZAINAS LT“ PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS
 

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Dizainas LT" projektų vykdytojams skirtą seminarą.

Seminaras vyks š. m. gegužės 31 d. (trečiadienį) 10 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Registraciją į renginį: DIZAINAS LT2017-05-29 │ AKIMIRKOS IŠ PROJEKTO ,,SAUGUS UOSTAS" MOKYMŲ
 

Filmukas iš balandžio 19 dienos, vykdytų projekto „Saugus uostas“ mokymų, kuriuose dalyvavo Šiaulių rajono Gruždžių gimnazijos mokiniai. Mokymai vyko Nacionalinėjė regionų plėtros agentūroje, SM „Klevas“, šaudykloje. Mokymai vyko įgyvendinat projektą „Saugus uostas“, kurį remia Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.2017-05-24 │ SUSITIKIMAS SU ŠIAULIŲ TURIZMO IR INFORMACIJOS CENTRO ATSTOVAIS
 

Tarpvalstybinis turistinis projektas ,,Baltų kelias", jungiantis Lietuvos ir Latvijos teritoriją įgauna pagreitį! Mes dedame visas pastangas, kad šio projekto veiklos būtų įdomios, o galutinis rezultatas stebintų kiekvieną besilankantį Lietuvoje bei Latvijoje!2017-05-04 │ KAI VISI DŽIAUGIASI SAULE, MES LAUKIAME LIETAUS
 

Kodėl šiltėjant orams mes laukiame lietaus? Todėl, kad lietus Šiaulių mieste kitoks. Tik jo pagalba Šiaulių miesto centriniame bulvare atsiras dar niekur kitur nematyta idėja. Lietus mums suteiks teisę pamatyti motyvuojančias frazes, žodžius įvairiose bulvaro vietose. Šios frazės įkvėps miesto gyventojus naujiems siekiams, skatins nebijoti lietaus ir džiaugtis kiekviena diena.

Šią idėją, prisidėdama prie jubiliejinės akcijos Darom 1000 projektų iniciatyvos, realizavo Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su reklamos gamybos įmone ,,Bevardis.lt“. Šios įgyvendintos idėjos tikslas pradžiuginti ir motyvuoti Šiaulių miesto gyventoją net ir lietui lyjant.2017-04-24 │ NETRADICINIAI MOKYMAI
 

2016 m. rugsėjo mėn. VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra visoje Šiaulių apskrityje pradėjo vykdyti projektą ,,Saugus uostas“, kurį remia Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas. Tai prevencinis projektas, kurio metu didelis dėmesys skiriamas jauno žmogaus sveikos asmenybės vystymui ir vertybių formavimui. Vykdomas projektas apima ne tik teorinius mokymus, bet ir organizuoja aktyvius mokymus, kurių metu gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, dėmesingumas ir požiūris į sveiką gyvenseną yra mokomas pasitelkiant aktyvias sporto šakas.


Plačiau2017-04-14 │ PRIEMONĖS „AUDITAS PRAMONEI LT“ SEMINARAS PAREIŠKĖJAMS
 

Kviečiame š. m. balandžio 19 d. (trečiadienį) nuo 10 val. į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Auditas pramonei LT" seminarą, planuojantiems teikti paraiškas projektams finansuoti. Seminaras vyks viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Registracija į seminarą
2017-03-24 │ JAUNIMO MOKYMAI KUŽIUOSE
 

Šiuolaikinėje visuomenėje ypač tarp jaunų asmenų, vyrauja nuostata, kad alkoholio vartojimas – tai natūralus procesas, neatsiejamas nuo žmogaus gyvensenos, padedantis atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius. Yra tikima, kad alkoholio vartojimas gali sukelti žalą tik nedidelei grupei asmenų, kurie nesugeba kontroliuoti savo įpročių bei norų. Todėl, ne visada jaunas žmogus priima tinkamą sprendimą ir piknaudžiauja alkoholio vartojimu bei kitomis sveikatai pavojingomis medžiagomis.


Plačiau2017-03-17 │ SOCIALINIŲ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS
 

Kovo 16 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Šiaulių skyriuje vyko socialinių partnerių susitikimas dėl Jaunimo garantijos iniciatyvos įgyvendinimo. Susitikime buvo pristatyta jaunimo situacija darbo rinkoje, darbo rinkos prognozė ir įsidarbinimo galimybės numatomos 2017 metais. Socialiniai partneriai aktyviai diskutavo kaip pritraukti jaunimą dalyvauti savanoriškoje veikloje, tam, kad jaunas žmogus galėtų įgyti asmeninių, socialinių, profesinių kompetencijų ir darbo patirties.


Plačiau2017-03-13 │ PASKYRA SOCIALINIAME TINKLE ,,FACEBOOK"
 

DĖMESIO! Primename, kad VšĮ Nacionalinę regionų plėtros agentūrą galite rasti ,,FACEBOOK" socialiniame tinkle. Ten rasite mūsų naujienas ir informaciją apie mūsų vykdomą veiklą. Sekite mus socialinio tinklo paskyroje: https://www.facebook.com/nrda.lt/2017-03-10 │ BAIGĖSI MOKSLEIVIŲ MOKYMAI MAŽEIKIUOSE

Mažeikių M. Račkausko gimnazijos 10 kl. mokiniai dalyvavo mokymuose ,,Atskleisk karjeros projektavimo paslaptį“ (kodas KTPRR 122000403), kuriuos vedė VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros karjeros konsultantė Diana Armalienė.

Šia mokymų programa siekiama padėti mokiniams įsisąmoninti svajones, norus, susipažinti su studijų ir karjeros pasirinkimų įvairove, kryptingai ir motyvuotai apsispręsti dėl mokymosi dalykų pasirinkimo, paskatinti priimti realius, informacija grįstus sprendimus bei stiprinti pasitikėjimą savimi.

Seminaro metu taikomas asmenybės ir profesinės aplinkos struktūros klausimynas (testas) arba kt., atsižvelgiant į mokinių amžių. Analizuojami rezultatai: asmenybės tipo pagal profesinius interesus atskleidimas, suderinamumas su profesine aplinka, kryptingas laisvalaikio pasirinkimas ir kt.

Tikimės, kad šie mokymai padėjo jaunuoliams dar geriau pažinti save ir linkime sėkmės tolimesniuose gyvenimo etapuose!
2017-02-28 │ SUSITIKIMAS SU LINU VAIČIUMI

2017 m. vasario 28 dieną turėjome susitikimą su VšĮ „Neformalaus ugdymo namų“ programų vadovu ir socialinių inovacijų laboratorijos „Medus“ koordinatoriumi Linu Vaičiumi.

Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės: pristatomi įgyvendinami projektai, generuojamos bendros idėjos bei planuojami nauji projektai. Aptartos įvairios aktualios bendrystės formos: edukacija, produktų rinkodara, gidų rengimas. Daug dėmesio skirta socialinėms inovacijoms, pameistrystei, inovatyviam neformaliojo ugdymo plėtojimui, aptartos jaunimo užimtumo galimybės bei dalijimosi ekonomikos privalumai visuomenės nariams.

Sekantis susitikimas su Linu Vaičiumi planuojamas Antalieptėje, kurio metu bus toliau plėtojamos idėjos ir rengiami nauji projektai.
2017-02-27 │ ŠVIETIMO PROGRAMŲ TIEKĖJŲ SUSITIKIMAS

Šiandien Šiaulių miesto švietimo centre vyko vaikų švietimo programų teikėjų susitikimas dėl programų įgyvendinimo 2017 m. ir numatomų Šiaulių miesto savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo pakeitimų. Susitikime išrinkta NVŠ programų teikėjų taryba kurios nare tapo VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros Šiaulių filialo direktorė Diana Armalienė.

Agentūra nuo 2016 m. pasitvirtinusi dvi NVŠ programas ,,Atskleisk karjeros projektavimo paslaptį" (kodas KTPRR 122000403) ir ,,Galios suteikiantis kalbėjimas: oratorystė jaunimui" (kodas KTPRR 122000697).
2017-02-01 │ FINIŠUOJA MOTYVACINIAI MOKYMAI

Lietuvos darbo biržos organizuoto projekto ,,Atrask save” motyvacinių mokymų renginių ciklas ,, Pradėk formuoti savo ateitį pats” skelbia pabaigą.

Tai buvo intensyvios dvi savaitės mokymų, kuriuos jaunuoliams nuo 18 iki 29 metų vedė VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros psichologai, lektoriai profesionalai. Motyvaciniuose mokymuose dalyvavo jaunuoliai iš Šiaulių, Pakruojo, Joniškio, Kelmės ir Radviliškio rajonų. Kartu su lektoriais jaunuoliai analizavo savo poreikius, gebėjimus, vertybes, įvairių testų pagalba nustatinėjo kokiam žmonių tipui jie priklauso. Daug dėmesio skyrė žmonių kūno kalbos analizavimui, mokėsi kaip tinkamai elgtis darbo pokalbio metu.Plačiau


2017-01-30 │ BENDRI PROJEKTAI SKATINS LIETUVOS IR LATVIJOS BENDRADARBIAVIMĄ

VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su VšĮ Šiaulių turizmo informacijos centru ir keturiais partneriais iš kaimyninės Latvijos pateikė ir gavo finansavimą įgyvendinti projektą ,,Baltų kelias“. Paraiška buvo pateikta pagal 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą. Šis projektas planuojamas vykdyti nuo 2017 m. vasario 27 d. iki 2019 m. vasario 26 d.Plačiau


2017-01-16 │ MOTYVACINIAI RENGINIAI ,,PRADĖK FORMUOTI SAVO ATEITĮ PATS"

Nacionalinės regionų plėtros agentūros lektoriai dalyvauja Lietuvos darbo biržos vykdomo projekto ,, Atrask save“ motyvaciniuose renginiuose ,, Pradėk formuoti savo ateitį“, kuriuose dalinasi savo patirtimi, žiniomis ir idėjomis su jaunuoliais.

Užsiėmimų metu projekte dalyvaujantys jaunuoliai yra mokomi emocijų valdymo, viešo kalbėjimo, pasitikėjimo savimi. Mokymuose pateikiama kaip elgtis tam tikrose situacijose ieškant darbo ar dalyvaujant darbo pokalbyje, atliekami savęs pažinimo ir įsivertinimo testai.
2016-12-30 │ SUTARTIES PASIRAŠYMAS

Šiaulių teritorinė darbo birža, atstovaujama direktoriaus Rimundo Domarko ir VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra, atstovaujama direktorės Aidos Adeikienės sudarė Mokymų paslaugų, skirtų motyvaciniams renginiams ,,Pradėk formuoti savo ateitį pats“ paslaugų viešojo pirkimo-pardavimo sutartį.


Plačiau


2016-12-27 │ AKTYVŪS MOKYMAI JAUNIMUI

,,Kiekviena gyvenimo akimirka yra naujo pradžia… Kiekviena mūsų mintis kuria ateitį” (Louise L. Hay.) Šiandieninio žmogaus gyvenimas priklauso nuo pasirinkimų, minčių, elgesio ir jį supančios aplinkos. Tam, kad užsitikrintume gerovę, sėkmingai adaptuotumėmes aplinkoje labai svarbu kuo anksčiau pažinti save, atskleisti savo gebėjimus ir tobulinti socialinius įgūdžius.

VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra vykdo projektą ,,Saugus uostas“, kurį finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas. Šiame projekte didelis dėmesys skiriamas jauno žmogaus vertybių formavimui, socialinių įgūdžių vystymuisi ir tarpusavio bendradarbiavimo skatinimui.

PlačiauNaujienų archyvas

Juridinių asmenų registras | Įm. k. 225008220

© 2010 VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra